2015: IWI – Preventív gerinc és streching tréner
2004: Fitness Company – IFAA aerobik sportedző

Sportmúlt:
1984-1994: Postás SE torna szakosztály szertornász
serdülő, ifjúsági,- és felnőtt korosztályokban többszörös magyar bajnok, különböző korosztályos nemzetközi versenyeken érmes helyezések
1995-1999: versenytánc(Divat és Sporttánc Szövetség)
Magyar Bajnokság 3. hely
EB 6. hely
Kategóriák: kiscsoportos formáció, nagycsoportos formáció, diszkótánc
1996-aerobik edző

Bemutatkozás:
Tizenöt év versenysportot váltott fel az edzősködés az életemben, s ennek több mint 20 éve…
Tíz évig szertornáztam, mely idő alatt minden korosztályban többszörös magyar bajnoki címet szereztem. A tornát öt év versenytánc követte, ahol formációs tánc kategóriában magyar bajnoki helyezés mellett Európa bajnoki helyezést sikerült elérnem. A versenysport mellett és után, 19 éves koromban értelemszerűen kerültem bele a fitness és wellness világába. Adta magát, hogy sportolói mentalitásomat, tapasztalataimat és tudásomat megosszam a mozgásra és egészséges életmódra voksoló emberekkel. 1995 óta tanítok: csoportos és személyi edzéseket tartok, óráimon egyúttal élet- és gondolkodásmódra nevelem a vendégeket. Edzéseimen elsődleges a hatékonyság és a prevenció!!! (A vendégeimnél elért eredmények magukért beszélnek.) Hiszek a példamutatás tanító erejében, ami – szakmai tudásom és tapasztalataim mellett- hozzájárul a hitelességemhez.
Edzői végzettségemet az IFAA-nál szereztem meg. Belekóstoltam az eredeti amerikai módszertanú pilates tanulmányokba(Dallos Anna vezetésével) és 4 éven keresztül tanultam életmód-tanácsadást szakorvosi teamtől(hangsúlyosan a táplálék-kiegészítés szerepére az egészségmegőrzésben). 2014-től kezdve – előtérbe helyezve az ún. “body and mind” ill. prevenciós irányzatokat – pilates valamint preventív gerinc- és streching tréneri végzettségeket szereztem. Terveim közt további prevenciós, illetve sokoldalúságomat növelő továbbképzések szerepelnek. Ez az életem, a hivatásom a hitvallásom!

Ha jó hangulatú, egyúttal hatékony edzésre vágysz, járj rendszeresen az óráimra és a kívánt eredmény nem marad el! Mindenben segítek, ám ne feledd: Te is kellesz hozzá!!! Várlak:)