Gilda Max – SAVOYA PARK órarend

 

 

 

 
 

Órarend (2017.08.21.- 2017.08.27.)

Boxterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00   nyári szünet  
Akrobatika – Versenyzők
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
19:00   Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
20:00
21:00
 

CrossFusion terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00   Szabó Diana  
TRX
  Czudor Benjamin (h)  
TRX
10:00
11:00   nyári szünet  
Funkc.tréng plusz
12:00   Elmarad  
CrossFusion haladó (12.30-)
13:00
14:00
15:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők1. 120p
  nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők1. 90p
16:00
17:00   Farkas Katalin  
Funkc.tréng plusz(17.30-tól)
  Bene Viktória (90p)  
kezdő CrossFusion
  Farkas Katalin   
Funkc.tréng plusz(17.30tól)
  Bene Viktória  
kezdő CrossFusion
  Legény Árpád (h)  
TRX
18:00   Farkas Katalin  
Funk.tréng basic (18.30-tól)
  Gyulai Barbi (18.30-tól)  
TRX/köredzés
  Farkas Katalin   
Funk.tréng basic (18.30-tól)
  Szabó Dia   
TRX
  Gyulai Barbi  
TRX/Köredzés
19:00   Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
  Farkas Bálint  
Cross training (19.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (19.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
20:00   Farkas Bálint  
Cross training (20.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (20.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (20.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (20.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion(20.30-tól)
21:00
 

Kisterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00   Bots Szabolcs  
Cross trng
18:00   Németh Balázs (h)  
Kangoo
19:00   nyári szünet  
Zsírégető
  Bots Szabolcs  
TRX köredzés
20:00
21:00
 

Nagyterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Frenkó Csilla  
Pilates
  Szabó Diana  
Köredzés
  Frenkó Csilla  
Pilates
  Czudor Benjamin (h)  
Köredzés
9:00   nyári szünet  
Alakformáló
  nyári szünet  
Alakformáló
10:00   nyári szünet  
Baba-mama torna
  Koleszár Alíz  
Zsírégető
  Elmarad  
Zsírégető
11:00   nyári szünet  
Kar-Hát-Has
  Koleszár Alíz  
Dinamikus Gerinctréning
  Elmarad  
Jóga
12:00
13:00
14:00
15:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők
  nyári szünet  
Versenyzők Fitness (15.30-tól)
16:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők2. 90p
  nyári szünet  
Kezdő Fitness
  nyári szünet  
kezdő gyerek fitness
  nyári szünet  
Alakformáló
17:00   nyári szünet  
Versenyzők tánc
  Kis Balázs  
Zsírégető
  nyári szünet  
Versenyzők Fitness
  Kalán Eszter (h)  
Alakformáló
  Németh Balázs (h)  
Kangoo
18:00   Elmarad  
Hot Iron
  Válóczy Luca  
HOT IRON 2
  Koleszár Alíz   
Body Power
  Válóczy Luca  
HOT IRON 1
  Kalán Eszter (h)  
Köredzés
19:00   Koleszár Alíz   
Body Power
  Válóczy Luca  
Alakformáló
  Braun Róbert (h) 
Hot Iron
  Válóczy Luca  
Alakformáló
20:00   Németh Balázs (h)  
Kangoo
21:00
 

Spinning terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Köves Eszter  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Köves Eszter  
Spinning
9:00   Köves Eszter  
Spinning +Has
  nyári szünet  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  nyári szünet  
Spinning
  nyári szünet  
Spinning +Has
  átmenetileg szünetel  
Spinning (9.30-tól)
10:00   nyári szünet  
Bike with Baby (10.15-)
  K.Thurnherr Zsófi(75p)  
Bike with Baby (10.15-)
  nyári szünet  
Bike with Baby (10.15-)
11:00   nyári szünet  
Bike with Baby (11.30-)
  K.Thurnherr Zsófi(75p)  
Bike with Baby (11.30-)
  nyári szünet  
Bike with Baby (11.30-)
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00   Gyulai Barbi  
Spinning (16.30-tól)
  nyári szünet  
Spin Racing
17:00   Jámbor Beáta  
Spinning (17.30-tól)
  Gyulai Barbi  
Spinning (17.30-tól)
  nyári szünet  
Spin Racing
  Gyulai Barbi  
Spinning (17.30-tól)
  Gyulai Barbi  
Spinning
18:00   Jámbor Beáta  
Spinning (18.30-tól)
  Jámbor Beáta  
Spinning
  szeptemberig szünetel  
Spinning (18.30-tól)
19:00   Elmarad  
Spinning
20:00
21:00

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.