Gilda Max – Díva órarend

Az órákra előre bejelentkezés szükséges a 06-70-420-0465 számon 

 

 
 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.) 

Aerobic Terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   elmarad  
Pilates
  Koleszár Alíz  
Alakformáló
  Pilates  
Holló Kriszti
8:00
9:00   Rádi Móni  
Alakformáló
10:00   Pilates  
Rádi Móni
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00   Body toning (alakf.)  
Koleszár Alíz
16:00   Jenei Niki  
Zsírégető
  (16:30) Samu Kriszti  
Jóga
  Body toning(Alakfor.)  
Marton Bianka
  Fat burning(Zsírégető)  
Marton Bianka
17:00   Duciangyal  
Különjegyes óra
  Dbands  
Marton Bianka
  Dbands (Alakf.)  
Marton Bianka
18:00   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Marton Bianka  
Dbands
  Fat burning(Zsírégető)  
Marton Bianka
  Koleszár Alíz  
Zsírégető
19:00   Simigla Petra  
Hatha jóga flow
  Marton Bianka  
Alakfromáló
  Beautyrobic  
Tímár Kriszta
  MoveYourSpine(Gerinct.)  
Koleszár Alíz
20:00   Beautyrobic (infra alakf)  
Tímár Kriszta
21:00
 

Funkcionális terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Kiss Iri  
TRX
  Kiss Iri  
TRX
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00   Jenei Niki  
TRX
  Körmendi Petra (h) 
TRX
  Elmarad 
Cross training
18:00   Czudor Benjamin(h)  
Funkcionális köredzés
  Vujicsity Viki(h)  
Funkcionális köredzés
  Kiss Iri  
TRX
19:00   Duciangyal  
Különjegyes óra
20:00
21:00

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

 

Gilda Max – ALLEE órarend

 

 

 

 

 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.)

 

Aerobic órarend

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Béres Réka  
Zsírégető
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Béres Réka  
Zsírégető
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Zsírégető
8:00
9:00   Dobos Fanny  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
Has-láb-popsi
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
10:00   Kun Évi  
Hot iron1
  Kun Évi  
Hot iron1
  Válóczy Luca  
Has láb popsi
  Dobos Fanny  
Alakformáló
11:00   Béres Réka  
Senior torna
  Klobusitzky Claudia  
Senior tonra
  Válóczy Luca  
Hot iron1
  Kalmár Csilla  
Kangoo
12:00   Béres Réka  
Alakformáló
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Alakformáló
13:00
14:00
15:00
16:00   Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Zsírégető
  Dobos Fanny(h)  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
SwingDanceGym
17:00   Dobos Fanny(h)  
Zsírégető
  Pilisy Zsófi  
Hot iron2
  Kalmár Csilla  
Kangoo
  Pilisy Zsófi  
Hot iron 1
  Farkas Bálint  
Cross training
  Nyáron szünetel  
ShapeUp!Zsírégető
  Dobos Fanny  
Hot iron 1
18:00   Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Rádi Móni(h)  
Zsírégető
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Dobos Fanny(h)  
Zsírégető
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Alakformáló
19:00   (19:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Dósa Kriszti  
Pilates
  (19:10)Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Sólyom Enikő  
Pilates
  Dobos Fanny(h)  
Alakformáló
20:00   (20:10)Kalmár Csilla  
Kangoo
  Vujicsity Viki  
Zsírégető
  (20:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Farkas Bálint  
Cross training
  Gyurkovics Anikó  
Kangoo
21:00
 

Aerobic órarend – Spinning terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   nyáron szünetel  
Spinning
  Jámbor Bea  
Spinning
  Hetényi Reni  
Spinning
  nyáron szünetel  
Spinning
8:00   Szendrődy Szilárd  
Spinning
  nyáron szünetel  
Spinning
  Hetényi Reni(h)  
Spinning
9:00   Nyáron szünetel  
Spinracing
  Baranyai Noémi  
Spinning
10:00   Baranyai Noémi  
Spinning
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00   (16:30)Nyáron szünetel  
Spinning
17:00   (17:30)Zala Miki  
Spinning
  (17:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (17:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (17:30)Hetényi Reni (h)
Spinning
  (17:30)Hetényi Reni  
Spinning
  (17:30)Nyáron szünetel  
Spinning
  Nyáron szünetel  
Spinracing
18:00   (18:30)Zala Miki  
Spinning
  (18:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (18:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (18:30)Hetényi Reni (h)
Spinning
  (18:30)Hetényi Reni  
Spinning
  Nyáron szünetel  
Spinracing
19:00   (19:30)Nyáron szünetel  
Spinning
  (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
  (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
20:00
21:00
 

Funkcionális terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Polákovits Flóra  
Cross training
  Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
8:00
9:00
10:00   Polákovits Flóra  
Cross training
11:00   Polákovits Flóra  
TRX
12:00   Farkas Bálint  
Cross Training
13:00
14:00
15:00
16:00   Polákovits Flóra  
TRX
17:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Nyáron szünetel  
TRX
18:00   (18:10)Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Cross training
  Nyáron szünetel  
Spartan warrior90′
19:00   (19:10)Polákovits Flóra  
TRX
  Vujicsity Viki  
funkc. köredzés
  (19:10)Farkas Bálint  
Cross training
  Czina Kriszti  
BodyartDeepwork
  Vujicsity Viki  
TRX Dbands fusion
20:00   (20:10)Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Thai boksz  
Különjegyes
  (20:10)Kiss Iri  
TRX
  Thai Boksz  
Különjegyes
21:00

 

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

 

Gilda Max – SAVOYA PARK órarend

 

 

 

 
 

Órarend (2017.08.21.- 2017.08.27.)

Boxterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00   nyári szünet  
Akrobatika – Versenyzők
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
19:00   Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
20:00
21:00
 

CrossFusion terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00   Szabó Diana  
TRX
  Czudor Benjamin (h)  
TRX
10:00
11:00   nyári szünet  
Funkc.tréng plusz
12:00   Elmarad  
CrossFusion haladó (12.30-)
13:00
14:00
15:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők1. 120p
  nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők1. 90p
16:00
17:00   Farkas Katalin  
Funkc.tréng plusz(17.30-tól)
  Bene Viktória (90p)  
kezdő CrossFusion
  Farkas Katalin   
Funkc.tréng plusz(17.30tól)
  Bene Viktória  
kezdő CrossFusion
  Legény Árpád (h)  
TRX
18:00   Farkas Katalin  
Funk.tréng basic (18.30-tól)
  Gyulai Barbi (18.30-tól)  
TRX/köredzés
  Farkas Katalin   
Funk.tréng basic (18.30-tól)
  Szabó Dia   
TRX
  Gyulai Barbi  
TRX/Köredzés
19:00   Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
  Farkas Bálint  
Cross training (19.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (19.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
20:00   Farkas Bálint  
Cross training (20.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (20.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (20.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (20.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion(20.30-tól)
21:00
 

Kisterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00   Bots Szabolcs  
Cross trng
18:00   Németh Balázs (h)  
Kangoo
19:00   nyári szünet  
Zsírégető
  Bots Szabolcs  
TRX köredzés
20:00
21:00
 

Nagyterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Frenkó Csilla  
Pilates
  Szabó Diana  
Köredzés
  Frenkó Csilla  
Pilates
  Czudor Benjamin (h)  
Köredzés
9:00   nyári szünet  
Alakformáló
  nyári szünet  
Alakformáló
10:00   nyári szünet  
Baba-mama torna
  Koleszár Alíz  
Zsírégető
  Elmarad  
Zsírégető
11:00   nyári szünet  
Kar-Hát-Has
  Koleszár Alíz  
Dinamikus Gerinctréning
  Elmarad  
Jóga
12:00
13:00
14:00
15:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők
  nyári szünet  
Versenyzők Fitness (15.30-tól)
16:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők2. 90p
  nyári szünet  
Kezdő Fitness
  nyári szünet  
kezdő gyerek fitness
  nyári szünet  
Alakformáló
17:00   nyári szünet  
Versenyzők tánc
  Kis Balázs  
Zsírégető
  nyári szünet  
Versenyzők Fitness
  Kalán Eszter (h)  
Alakformáló
  Németh Balázs (h)  
Kangoo
18:00   Elmarad  
Hot Iron
  Válóczy Luca  
HOT IRON 2
  Koleszár Alíz   
Body Power
  Válóczy Luca  
HOT IRON 1
  Kalán Eszter (h)  
Köredzés
19:00   Koleszár Alíz   
Body Power
  Válóczy Luca  
Alakformáló
  Braun Róbert (h) 
Hot Iron
  Válóczy Luca  
Alakformáló
20:00   Németh Balázs (h)  
Kangoo
21:00
 

Spinning terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Köves Eszter  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Köves Eszter  
Spinning
9:00   Köves Eszter  
Spinning +Has
  nyári szünet  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  nyári szünet  
Spinning
  nyári szünet  
Spinning +Has
  átmenetileg szünetel  
Spinning (9.30-tól)
10:00   nyári szünet  
Bike with Baby (10.15-)
  K.Thurnherr Zsófi(75p)  
Bike with Baby (10.15-)
  nyári szünet  
Bike with Baby (10.15-)
11:00   nyári szünet  
Bike with Baby (11.30-)
  K.Thurnherr Zsófi(75p)  
Bike with Baby (11.30-)
  nyári szünet  
Bike with Baby (11.30-)
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00   Gyulai Barbi  
Spinning (16.30-tól)
  nyári szünet  
Spin Racing
17:00   Jámbor Beáta  
Spinning (17.30-tól)
  Gyulai Barbi  
Spinning (17.30-tól)
  nyári szünet  
Spin Racing
  Gyulai Barbi  
Spinning (17.30-tól)
  Gyulai Barbi  
Spinning
18:00   Jámbor Beáta  
Spinning (18.30-tól)
  Jámbor Beáta  
Spinning
  szeptemberig szünetel  
Spinning (18.30-tól)
19:00   Elmarad  
Spinning
20:00
21:00

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

 

Gilda Max – River Estates órarend

 

 

 

 

 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.)

Aerobic órarend

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Pilisy Zsófi  
Hot iron2
  Mjaor Dániel  
Köredzés
  Major Dániel  
Hot iron 1
  Vörös Kata (h) 
Alakformáló
8:00
9:00   Dugonics Eszter(h)  
Hot iron cross
10:00   Dugonics Eszter(h)  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
Slimtraining
11:00   Klobusitzky Claudia  
Senior torna
  Szalay Tamás  
Senior torna
  Farkas Kinga(h)  
Senior torna
  Vadon Ágnes  
Senior torna
  Szalay Tamás  
Senior torna
  Wekerle Gyula  
Fitbox
12:00   Vadon Ágnes  
Gerinctorna
  Tomori Andi  
Kondi
  Tomori Andi  
Kondi
  Marton Bianka(h)  
Zsírégető
13:00
14:00
15:00   Bencsik Móni  
Gerinctorna
16:00   Tomori Andi  
Alakformáló
  Tomori Andi  
Alakformáló
  Szalka Andi  
Kondi
17:00   Pilisy Zsófi(h)  
Hot iron 2
  Tomori Andi  
Zsírégető
  Szőts István(h)  
Zsírégető
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron cross
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
  Tomori Andi  
Zsírégető
18:00   Wekerle Gyula  
Slim training
  Baric Évi(h)  
Alakformáló
  Szőts István(h)  
Full kondi
  Czvikli Zsuzsa  
Jóga flow
  Baric Évi(h)  
Zsírégető
  Körmendi Petra  
Zsírégető
  Tomori Andi  
Alakformáló
19:00   Wekerle Gyula  
Fit box
  Driszku István  
Bootcamp
  Szőts István  
Zsírégető
  Wekerle Gyula  
Fitbox
  Baric Évi(h)  
Haslábpopsi
  Nyáron szünetel  
Pilates
20:00   Csont András  
Alakformáló
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron1
  Osvaldo Zequeira  
Salsa fitness
21:00
 

Funkcionális terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Major Dániel  
TRX
  Vald Gergő  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  Vald Gergő  
TRX
  Groholy Babett  
Funkcionális köredzés
8:00 #HIV!
9:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Farkas bálint  
Cross training
  Nyáron szünetel  
TRX
10:00   Czudor Benjamin(h)  
Cross training 90
11:00
12:00   Farkas Bálint  
Cross training
13:00
14:00
15:00
16:00   (16:30)Major Dániel  
TRX köredzés
  Farkas Bálint  
Cross training
  elmarad  
Core training
17:00   (17:30)Jenei Niki  
Funkcionális köredzés
  Pilisy Zsófi  
Cross training
  (17:30)Tomori Andi  
TRX
  Körmendi Petra  
TRX
  nyáron szünetel  
TRX
18:00   (18:30) Pilisy Zsófi  
CrossCamp
  (18:30)Vörös Kata  
TRX köredzés
  Madarász Zsolt  
TRX
  (18:30)Vörös Kata  
TRX
  Körmendi Petra(h)  
TRX
  Závecz Kriszti  
TRX
19:00   (19: 30)Pilisy Zsófi  
TRX
  (19:30)Vörös Kata  
TRX
  Madarász Zsolt  
TRX
  (19:30)Pilisy Zsófi  
Cross training súlyzós
  Farkas Bálint  
Cross Training
20:00
21:00
 

Kisterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   elmarad  
Gerincjóga
  Holló Kriszti  
Pilates
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00   Klobusitzky Claudia  
Shape akciós jegy
  Farkas Kinga(h)  
Shape akciós jegy
  nyáron szünetel  
Shape akciós jegy
13:00
14:00
15:00
16:00   Nyáron szünetel  
Gyerekfitness
17:00   (17:30)Csont András  
Spinracing
  Nyáron szünetel  
Spinracing
  (17:30) Csont András  
Spinracing
  Kovács Krisztina(h)  
Spinracing
  Nyáron szünetel  
Spinracing
18:00   Bálint Katica  
Spinning+Sterch 90′
  (18:30)Osvaldo Zequeira  
Salsa fitness
  Nyáron szünetel  
Spinracing
  (18:30)Csont András  
Spinracing
  Kovács Krisztina(h)  
Spinracing
  nyáron szünetel  
Gerinctorna
19:00   (19:30) Landl Brigi  
Gerinctorna
  Csont András  
Alakformáló
20:00
21:00

 

Hot Iron 2 és Cross: HALADÓ órák, melyet azon vendégeinknek ajánljuk, akik legalább 6 – 8 hét Hot Iron 1 és 2- es órát végig jártak.
A változtatás jogát fenntartjuk!

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

Gilda-Max – HERMINA TOWERS órarend

 
 

 

 
 
 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.)

Aerobic órarend

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Kun Évi  
Hot iron2
  Kun Évi  
Alakformáló
  Kun Évi  
Hot iron1
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
  Kun Évi  
Hot iron cross
8:00   Kun Évi  
Zsírégető
  Kun Évi  
Zsírégető
  Páncsics Dia  
Zsírégető
9:00   nyáron szünetel  
Hot iron 2
  Kun Évi  
Alakformáló
10:00   Dobos Fanny  
Alakformáló
  Kun Évi  
Zsírégető
11:00   Dobos Fanny  
Zsírégető
12:00   Nyáron szünetel  
Gerincjóga
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
13:00 #HIV!
14:00
15:00
16:00   Csont András  
Has-láb-popsi
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
  Körmendi Petra  
Zsírégető
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
  Páncsics Dia  
Alakformáló
17:00   Körmendi Petra  
Alakfromáló
  Vörös Kata  
Funkcionális kondi
  Frülich Zsolt  
Alakformáló
  Vörös Kata  
Funkcionális kondi
  Tar Edit  
Zsírégető
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
18:00   Tar Edit  
Cardio KamiBo
  Dugonics Eszter  
Alakformáló
  Tar Edit  
Aerok-kickbox
  Dobos Fanny  
Hot iron 1
  Tar Edit  
Hot iron1
  nyáron szünetel  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
19:00   Tar Edit  
Full kondi
  Dugonics Eszter  
Hot iron1
  Tar Edit  
Has-láb-popsi
  Góth Mariann  
InterChallenge
  Kun Évi  
Alakformáló
  Lovász Andrea (h) 
Jóga
20:00   Kun Évi  
Hot iron1
  Góth Mariann  
InterChallenge
  Polákovits Flóra  
Hot iron2
  Rádi Móni  
Alakformáló
21:00
 

Kisterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Vörös Kata  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  Farkas Bálint  
TRX köredzés
  Vörös Kata  
TRX
  Nyáron szünetel  
TRX
8:00
9:00   Nyáron szünetel  
Spinracing
10:00   (10:30)Nyáron szünetel  
TRX
  Nyáron szünetel  
TRX
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00   (16:30)Páncsics Dia  
KezdőTRX
17:00   (17:30)Csont András  
Spinracing
  Páncsics Dia  
Spinracing
  (17:30)Dósa Kriszti  
Spinracing
  (17:30)Varga Kata  
Spinracing
  Páncsics Dia  
Spinracing
  (17:30)Polákovits Flóra(h)  
TRX
18:00   (18:30) Dósa Kriszti  
TRX
  Varga Kata  
Spinracing
  (18:30)Dósa Kriszti  
TRX
  (18:30)Körmendi Petra  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  (18:30)Polákovits Flóra(h)  
TRX
19:00   (19:30)Körmendi Petra  
TRX
  Erdélyi Zsuzsa  
Pilates
  (19:30)Körmendi Petra  
TRX
  elmarad  
Pilates
20:00   Páncsics Dia  
TRX
21:00

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.