Tisztelt Vendégeink!

vizhiany hermina

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Hermina Business Tower irodaház karbantartási munkálatai miatt az alábbi időpontban a Gilda Max Hermina Towers fitnesz terem területén átmeneti vízszünet várható:

2016. szeptember 24, szombat 07.00-10.00

A szolgáltatás-kimaradás időszakában mozgásközpontunk üzemel.

Az érintett időszakban érvényes bérlettel rendelkező vendégeink alkalom lehúzása mellett felkereshetik a közelben működő Gilda Max Flórián termünket is. (1033 Budapest, Flórián tér 6-9., III. emelet.)

Budapest, 2016. szeptember 23.

Megértésüket köszönjük:

a Gilda Max fitnesz hálózat vezetősége

Sporttörténelmi esemény a fitnesz világában!

A Gilda Max szakmai vezetőségéből többen is szívesen válaszoltak a Magyar Termék Nagydíj védjegyhasználati jogosultságának elnyerése okán felmerülő kérdéseinkre, így az a szerencsés helyzet alakulhatott ki, amikor női és férfi szemmel is képet kaphatunk egy fitnesz hálózat belső világáról. Szalka Andrea szakmai vezetővel, és Turós György tulajdonosi tanácsadóval beszélgettem a Magyar Termék Nagydíj elnyerése kapcsán.

image

 

Bővebben a cikkről az alábbi linkre kattintva olvashattok:

http://hvg.hu/pr_cikkek/20160912_Sporttortenelmi_esemeny_a_fitnesz_vilagaban

Gilda Max – Díva órarend

Az órákra előre bejelentkezés szükséges a 06-70-420-0465 számon 

 

 
 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.) 

Aerobic Terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   elmarad  
Pilates
  Koleszár Alíz  
Alakformáló
  Pilates  
Holló Kriszti
8:00
9:00   Rádi Móni  
Alakformáló
10:00   Pilates  
Rádi Móni
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00   Body toning (alakf.)  
Koleszár Alíz
16:00   Jenei Niki  
Zsírégető
  (16:30) Samu Kriszti  
Jóga
  Body toning(Alakfor.)  
Marton Bianka
  Fat burning(Zsírégető)  
Marton Bianka
17:00   Duciangyal  
Különjegyes óra
  Dbands  
Marton Bianka
  Dbands (Alakf.)  
Marton Bianka
18:00   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Marton Bianka  
Dbands
  Fat burning(Zsírégető)  
Marton Bianka
  Koleszár Alíz  
Zsírégető
19:00   Simigla Petra  
Hatha jóga flow
  Marton Bianka  
Alakfromáló
  Beautyrobic  
Tímár Kriszta
  MoveYourSpine(Gerinct.)  
Koleszár Alíz
20:00   Beautyrobic (infra alakf)  
Tímár Kriszta
21:00
 

Funkcionális terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Kiss Iri  
TRX
  Kiss Iri  
TRX
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00   Jenei Niki  
TRX
  Körmendi Petra (h) 
TRX
  Elmarad 
Cross training
18:00   Czudor Benjamin(h)  
Funkcionális köredzés
  Vujicsity Viki(h)  
Funkcionális köredzés
  Kiss Iri  
TRX
19:00   Duciangyal  
Különjegyes óra
20:00
21:00

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

 

Gilda Max – ALLEE órarend

 

 

 

 

 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.)

 

Aerobic órarend

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Béres Réka  
Zsírégető
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Béres Réka  
Zsírégető
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Zsírégető
8:00
9:00   Dobos Fanny  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
Has-láb-popsi
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
10:00   Kun Évi  
Hot iron1
  Kun Évi  
Hot iron1
  Válóczy Luca  
Has láb popsi
  Dobos Fanny  
Alakformáló
11:00   Béres Réka  
Senior torna
  Klobusitzky Claudia  
Senior tonra
  Válóczy Luca  
Hot iron1
  Kalmár Csilla  
Kangoo
12:00   Béres Réka  
Alakformáló
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Alakformáló
13:00
14:00
15:00
16:00   Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Zsírégető
  Dobos Fanny(h)  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
SwingDanceGym
17:00   Dobos Fanny(h)  
Zsírégető
  Pilisy Zsófi  
Hot iron2
  Kalmár Csilla  
Kangoo
  Pilisy Zsófi  
Hot iron 1
  Farkas Bálint  
Cross training
  Nyáron szünetel  
ShapeUp!Zsírégető
  Dobos Fanny  
Hot iron 1
18:00   Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Rádi Móni(h)  
Zsírégető
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Dobos Fanny(h)  
Zsírégető
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Alakformáló
19:00   (19:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Dósa Kriszti  
Pilates
  (19:10)Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Sólyom Enikő  
Pilates
  Dobos Fanny(h)  
Alakformáló
20:00   (20:10)Kalmár Csilla  
Kangoo
  Vujicsity Viki  
Zsírégető
  (20:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Farkas Bálint  
Cross training
  Gyurkovics Anikó  
Kangoo
21:00
 

Aerobic órarend – Spinning terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   nyáron szünetel  
Spinning
  Jámbor Bea  
Spinning
  Hetényi Reni  
Spinning
  nyáron szünetel  
Spinning
8:00   Szendrődy Szilárd  
Spinning
  nyáron szünetel  
Spinning
  Hetényi Reni(h)  
Spinning
9:00   Nyáron szünetel  
Spinracing
  Baranyai Noémi  
Spinning
10:00   Baranyai Noémi  
Spinning
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00   (16:30)Nyáron szünetel  
Spinning
17:00   (17:30)Zala Miki  
Spinning
  (17:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (17:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (17:30)Hetényi Reni (h)
Spinning
  (17:30)Hetényi Reni  
Spinning
  (17:30)Nyáron szünetel  
Spinning
  Nyáron szünetel  
Spinracing
18:00   (18:30)Zala Miki  
Spinning
  (18:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (18:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (18:30)Hetényi Reni (h)
Spinning
  (18:30)Hetényi Reni  
Spinning
  Nyáron szünetel  
Spinracing
19:00   (19:30)Nyáron szünetel  
Spinning
  (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
  (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
20:00
21:00
 

Funkcionális terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Polákovits Flóra  
Cross training
  Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
8:00
9:00
10:00   Polákovits Flóra  
Cross training
11:00   Polákovits Flóra  
TRX
12:00   Farkas Bálint  
Cross Training
13:00
14:00
15:00
16:00   Polákovits Flóra  
TRX
17:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Nyáron szünetel  
TRX
18:00   (18:10)Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Cross training
  Nyáron szünetel  
Spartan warrior90′
19:00   (19:10)Polákovits Flóra  
TRX
  Vujicsity Viki  
funkc. köredzés
  (19:10)Farkas Bálint  
Cross training
  Czina Kriszti  
BodyartDeepwork
  Vujicsity Viki  
TRX Dbands fusion
20:00   (20:10)Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Thai boksz  
Különjegyes
  (20:10)Kiss Iri  
TRX
  Thai Boksz  
Különjegyes
21:00

 

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

 

Gilda Max – SAVOYA PARK órarend

 

 

 

 
 

Órarend (2017.08.21.- 2017.08.27.)

Boxterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00   nyári szünet  
Akrobatika – Versenyzők
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
19:00   Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
  Béres Zoltán   
Kesztyűzés/erősítés
20:00
21:00
 

CrossFusion terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00   Szabó Diana  
TRX
  Czudor Benjamin (h)  
TRX
10:00
11:00   nyári szünet  
Funkc.tréng plusz
12:00   Elmarad  
CrossFusion haladó (12.30-)
13:00
14:00
15:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők1. 120p
  nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők1. 90p
16:00
17:00   Farkas Katalin  
Funkc.tréng plusz(17.30-tól)
  Bene Viktória (90p)  
kezdő CrossFusion
  Farkas Katalin   
Funkc.tréng plusz(17.30tól)
  Bene Viktória  
kezdő CrossFusion
  Legény Árpád (h)  
TRX
18:00   Farkas Katalin  
Funk.tréng basic (18.30-tól)
  Gyulai Barbi (18.30-tól)  
TRX/köredzés
  Farkas Katalin   
Funk.tréng basic (18.30-tól)
  Szabó Dia   
TRX
  Gyulai Barbi  
TRX/Köredzés
19:00   Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
  Farkas Bálint  
Cross training (19.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (19.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (19.30-tól)
20:00   Farkas Bálint  
Cross training (20.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (20.30-tól)
  Bánhegyi Gergő  
CrossFusion (20.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion (20.30-tól)
  Juhász Imre  
CrossFusion(20.30-tól)
21:00
 

Kisterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00   Bots Szabolcs  
Cross trng
18:00   Németh Balázs (h)  
Kangoo
19:00   nyári szünet  
Zsírégető
  Bots Szabolcs  
TRX köredzés
20:00
21:00
 

Nagyterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Frenkó Csilla  
Pilates
  Szabó Diana  
Köredzés
  Frenkó Csilla  
Pilates
  Czudor Benjamin (h)  
Köredzés
9:00   nyári szünet  
Alakformáló
  nyári szünet  
Alakformáló
10:00   nyári szünet  
Baba-mama torna
  Koleszár Alíz  
Zsírégető
  Elmarad  
Zsírégető
11:00   nyári szünet  
Kar-Hát-Has
  Koleszár Alíz  
Dinamikus Gerinctréning
  Elmarad  
Jóga
12:00
13:00
14:00
15:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők
  nyári szünet  
Versenyzők Fitness (15.30-tól)
16:00   nyári szünet  
Gyerek F. Versenyzők2. 90p
  nyári szünet  
Kezdő Fitness
  nyári szünet  
kezdő gyerek fitness
  nyári szünet  
Alakformáló
17:00   nyári szünet  
Versenyzők tánc
  Kis Balázs  
Zsírégető
  nyári szünet  
Versenyzők Fitness
  Kalán Eszter (h)  
Alakformáló
  Németh Balázs (h)  
Kangoo
18:00   Elmarad  
Hot Iron
  Válóczy Luca  
HOT IRON 2
  Koleszár Alíz   
Body Power
  Válóczy Luca  
HOT IRON 1
  Kalán Eszter (h)  
Köredzés
19:00   Koleszár Alíz   
Body Power
  Válóczy Luca  
Alakformáló
  Braun Róbert (h) 
Hot Iron
  Válóczy Luca  
Alakformáló
20:00   Németh Balázs (h)  
Kangoo
21:00
 

Spinning terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00
8:00   Köves Eszter  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  Köves Eszter  
Spinning
9:00   Köves Eszter  
Spinning +Has
  nyári szünet  
Spinning
  Barna Edit  
Spinning
  nyári szünet  
Spinning
  nyári szünet  
Spinning +Has
  átmenetileg szünetel  
Spinning (9.30-tól)
10:00   nyári szünet  
Bike with Baby (10.15-)
  K.Thurnherr Zsófi(75p)  
Bike with Baby (10.15-)
  nyári szünet  
Bike with Baby (10.15-)
11:00   nyári szünet  
Bike with Baby (11.30-)
  K.Thurnherr Zsófi(75p)  
Bike with Baby (11.30-)
  nyári szünet  
Bike with Baby (11.30-)
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00   Gyulai Barbi  
Spinning (16.30-tól)
  nyári szünet  
Spin Racing
17:00   Jámbor Beáta  
Spinning (17.30-tól)
  Gyulai Barbi  
Spinning (17.30-tól)
  nyári szünet  
Spin Racing
  Gyulai Barbi  
Spinning (17.30-tól)
  Gyulai Barbi  
Spinning
18:00   Jámbor Beáta  
Spinning (18.30-tól)
  Jámbor Beáta  
Spinning
  szeptemberig szünetel  
Spinning (18.30-tól)
19:00   Elmarad  
Spinning
20:00
21:00

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

 

Gilda Max – River Estates órarend

 

 

 

 

 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.)

Aerobic órarend

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Pilisy Zsófi  
Hot iron2
  Mjaor Dániel  
Köredzés
  Major Dániel  
Hot iron 1
  Vörös Kata (h) 
Alakformáló
8:00
9:00   Dugonics Eszter(h)  
Hot iron cross
10:00   Dugonics Eszter(h)  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
Slimtraining
11:00   Klobusitzky Claudia  
Senior torna
  Szalay Tamás  
Senior torna
  Farkas Kinga(h)  
Senior torna
  Vadon Ágnes  
Senior torna
  Szalay Tamás  
Senior torna
  Wekerle Gyula  
Fitbox
12:00   Vadon Ágnes  
Gerinctorna
  Tomori Andi  
Kondi
  Tomori Andi  
Kondi
  Marton Bianka(h)  
Zsírégető
13:00
14:00
15:00   Bencsik Móni  
Gerinctorna
16:00   Tomori Andi  
Alakformáló
  Tomori Andi  
Alakformáló
  Szalka Andi  
Kondi
17:00   Pilisy Zsófi(h)  
Hot iron 2
  Tomori Andi  
Zsírégető
  Szőts István(h)  
Zsírégető
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron cross
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
  Tomori Andi  
Zsírégető
18:00   Wekerle Gyula  
Slim training
  Baric Évi(h)  
Alakformáló
  Szőts István(h)  
Full kondi
  Czvikli Zsuzsa  
Jóga flow
  Baric Évi(h)  
Zsírégető
  Körmendi Petra  
Zsírégető
  Tomori Andi  
Alakformáló
19:00   Wekerle Gyula  
Fit box
  Driszku István  
Bootcamp
  Szőts István  
Zsírégető
  Wekerle Gyula  
Fitbox
  Baric Évi(h)  
Haslábpopsi
  Nyáron szünetel  
Pilates
20:00   Csont András  
Alakformáló
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron1
  Osvaldo Zequeira  
Salsa fitness
21:00
 

Funkcionális terem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Major Dániel  
TRX
  Vald Gergő  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  Vald Gergő  
TRX
  Groholy Babett  
Funkcionális köredzés
8:00 #HIV!
9:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Farkas bálint  
Cross training
  Nyáron szünetel  
TRX
10:00   Czudor Benjamin(h)  
Cross training 90
11:00
12:00   Farkas Bálint  
Cross training
13:00
14:00
15:00
16:00   (16:30)Major Dániel  
TRX köredzés
  Farkas Bálint  
Cross training
  elmarad  
Core training
17:00   (17:30)Jenei Niki  
Funkcionális köredzés
  Pilisy Zsófi  
Cross training
  (17:30)Tomori Andi  
TRX
  Körmendi Petra  
TRX
  nyáron szünetel  
TRX
18:00   (18:30) Pilisy Zsófi  
CrossCamp
  (18:30)Vörös Kata  
TRX köredzés
  Madarász Zsolt  
TRX
  (18:30)Vörös Kata  
TRX
  Körmendi Petra(h)  
TRX
  Závecz Kriszti  
TRX
19:00   (19: 30)Pilisy Zsófi  
TRX
  (19:30)Vörös Kata  
TRX
  Madarász Zsolt  
TRX
  (19:30)Pilisy Zsófi  
Cross training súlyzós
  Farkas Bálint  
Cross Training
20:00
21:00
 

Kisterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   elmarad  
Gerincjóga
  Holló Kriszti  
Pilates
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00   Klobusitzky Claudia  
Shape akciós jegy
  Farkas Kinga(h)  
Shape akciós jegy
  nyáron szünetel  
Shape akciós jegy
13:00
14:00
15:00
16:00   Nyáron szünetel  
Gyerekfitness
17:00   (17:30)Csont András  
Spinracing
  Nyáron szünetel  
Spinracing
  (17:30) Csont András  
Spinracing
  Kovács Krisztina(h)  
Spinracing
  Nyáron szünetel  
Spinracing
18:00   Bálint Katica  
Spinning+Sterch 90′
  (18:30)Osvaldo Zequeira  
Salsa fitness
  Nyáron szünetel  
Spinracing
  (18:30)Csont András  
Spinracing
  Kovács Krisztina(h)  
Spinracing
  nyáron szünetel  
Gerinctorna
19:00   (19:30) Landl Brigi  
Gerinctorna
  Csont András  
Alakformáló
20:00
21:00

 

Hot Iron 2 és Cross: HALADÓ órák, melyet azon vendégeinknek ajánljuk, akik legalább 6 – 8 hét Hot Iron 1 és 2- es órát végig jártak.
A változtatás jogát fenntartjuk!

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

Gilda-Max – HERMINA TOWERS órarend

 
 

 

 
 
 

Órarend (2017.08.21. – 2017.08.27.)

Aerobic órarend

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Kun Évi  
Hot iron2
  Kun Évi  
Alakformáló
  Kun Évi  
Hot iron1
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
  Kun Évi  
Hot iron cross
8:00   Kun Évi  
Zsírégető
  Kun Évi  
Zsírégető
  Páncsics Dia  
Zsírégető
9:00   nyáron szünetel  
Hot iron 2
  Kun Évi  
Alakformáló
10:00   Dobos Fanny  
Alakformáló
  Kun Évi  
Zsírégető
11:00   Dobos Fanny  
Zsírégető
12:00   Nyáron szünetel  
Gerincjóga
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
13:00 #HIV!
14:00
15:00
16:00   Csont András  
Has-láb-popsi
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
  Körmendi Petra  
Zsírégető
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
  Páncsics Dia  
Alakformáló
17:00   Körmendi Petra  
Alakfromáló
  Vörös Kata  
Funkcionális kondi
  Frülich Zsolt  
Alakformáló
  Vörös Kata  
Funkcionális kondi
  Tar Edit  
Zsírégető
  Nyáron szünetel  
Alakformáló
18:00   Tar Edit  
Cardio KamiBo
  Dugonics Eszter  
Alakformáló
  Tar Edit  
Aerok-kickbox
  Dobos Fanny  
Hot iron 1
  Tar Edit  
Hot iron1
  nyáron szünetel  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
Zsírégető
19:00   Tar Edit  
Full kondi
  Dugonics Eszter  
Hot iron1
  Tar Edit  
Has-láb-popsi
  Góth Mariann  
InterChallenge
  Kun Évi  
Alakformáló
  Lovász Andrea (h) 
Jóga
20:00   Kun Évi  
Hot iron1
  Góth Mariann  
InterChallenge
  Polákovits Flóra  
Hot iron2
  Rádi Móni  
Alakformáló
21:00
 

Kisterem

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
6:00
7:00   Vörös Kata  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  Farkas Bálint  
TRX köredzés
  Vörös Kata  
TRX
  Nyáron szünetel  
TRX
8:00
9:00   Nyáron szünetel  
Spinracing
10:00   (10:30)Nyáron szünetel  
TRX
  Nyáron szünetel  
TRX
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00   (16:30)Páncsics Dia  
KezdőTRX
17:00   (17:30)Csont András  
Spinracing
  Páncsics Dia  
Spinracing
  (17:30)Dósa Kriszti  
Spinracing
  (17:30)Varga Kata  
Spinracing
  Páncsics Dia  
Spinracing
  (17:30)Polákovits Flóra(h)  
TRX
18:00   (18:30) Dósa Kriszti  
TRX
  Varga Kata  
Spinracing
  (18:30)Dósa Kriszti  
TRX
  (18:30)Körmendi Petra  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  (18:30)Polákovits Flóra(h)  
TRX
19:00   (19:30)Körmendi Petra  
TRX
  Erdélyi Zsuzsa  
Pilates
  (19:30)Körmendi Petra  
TRX
  elmarad  
Pilates
20:00   Páncsics Dia  
TRX
21:00

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

Szeptembertől újra DJ Nights a Gilda Max termeiben!

dj nightNálunk buli az edzés!

 

Allee
09.14. Dj Rizzo P.

Hermina Towers
09.19. Dj Junior
09.21.Dj Rizzo P.

Óbuda Gate
09.26. Dj Antonyo
09.28. Dj Rizzo P.

Flórián
10.03. Dj Junior
10.05 Dj Rizzo P.

Savoya Park
10.10. Dj Antonyo
10.12. Dj Rizzo P.

Szeptembertől újra DJ Nights a Gilda Max termeiben!

dj night

Tisztelt Vendégeink, tisztelt Együttműködő Partnereink!

2016.09.06. mntRitkán adatik meg a vezetők életében, hogy az év végi jókívánságokon túl egyéb más témában is rendhagyóan levelet intézzenek együttműködő partnereikhez a napi ügyintézéseken felül. Számunkra idén azonban megadatott. Ezúttal tehát nem közös üzleti érdekeink előremozdítása, új termék vagy szolgáltatása megrendelése, bevezetése céljából keressük meg Önöket, hanem tájékoztatni kívánjuk Önöket, hogy sporttörténelmet írt a Gilda Max Fitnesz Hálózat.

Ritkán adatik meg a vezetők életében, hogy az év végi jókívánságokon túl egyéb más témában is rendhagyóan levelet intézzenek együttműködő partnereikhez a napi ügyintézéseken felül. Számunkra idén azonban megadatott. Ezúttal tehát nem közös üzleti érdekeink előremozdítása, új termék vagy szolgáltatása megrendelése, bevezetése céljából keressük meg Önöket, hanem tájékoztatni kívánjuk Önöket, hogy sporttörténelmet írt a Gilda Max Fitnesz Hálózat.

 

2016.09.06. mnt

 

2016-ban vettük a bátorságot, és megpályáztuk a Magyar Termék Nagydíj elnyerését „Az életminőség javítására szolgáló termékek, szolgáltatások” kategóriában, az állami támogatással bíró pályázati rendszer kiírói pedig úgy ítélték meg, jogosak vagyunk a jövőben a tanúsító védjegy használatára.

1998 óta ítélik oda ezen védjegyhasználati jogot olyan magyar vállalkozások számára, akik kellő minőségben segítik elő a hazai gazdaság fejlődését. Sport szakmai körökből az idei évtől egyedül a Gilda Max Fitnesz Hálózat büszkélkedhet a díj elnyerésével, amely remélhetőleg az egész iparágra felhívja majd a figyelmet.

Büszkék voltunk 2016. szeptember 6-án, amikor a Parlament falai között átvehettük az egyedi trófeát, és díszoklevelet, és még büszkébbek leszünk a jövőben, a mindennapokban teljesítményünkre, megköszönve ezúttal is megközelítőleg 25.000 állandó vendégünk mindennapi kitartását, és együttműködését.

Reméljük, hogy a jövőben is fennmarad a bizalom, és közösen tehetünk további lépéseket a sport népszerűsítése érdekében.

 

Budapest, 2016. szeptember 6.

 

Kovács Krisztina
tulajdonos
Gilda Fitness FM Kft.
Szalka Andrea
szakmai vezető
Gilda Max Fitnesz Hálózat
Turós György
tulajdonosi tanácsadó
Gilda Max Fitnesz Hálózat